René Weiler heeft gescoord bij de supporters en waarschijnlijk ook bij het bestuur. De
Anderlecht-coach deed met enkele goed doordachte wissels de wedstrijd kantelen in het voordeel van de bezoekers.
"Bij 0-0 in een moeilijke wedstrijd op verplaatsing haalde hij er een verdedigende middenvelder uit voor een spits. Dat is opvallend", begint
Sporza-analist Peter Vandenbempt. "Het was een wissel die getuigde van inzicht, lef en zoals al gezegd actieve coaching. Weiler heeft dat nog al gedaan."
"Niet dat Anderlecht daar nu door gewonnen heeft, maar het is een actieve coaching vanuit een positieve benadering. Hij was niet conservatief door te proberen die 0-0 vast te houden en er eventueel nog een verdediger bij te zetten. Maar hij probeerde voorin te geraken en het middenveld zuurstof te geven."
LEES OOK:
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'