KV Mechelen heeft in zijn eerste wedstrijd onder Yannick Ferrera een punt gepakt op het veld van Sporting Charleroi. Daar waren ze bij
Malinwa tevreden mee, zeker gezien het feit dat Charleroi als hun zwarte beest geldt én dat ze de match met negen man beëindigden.
"We moesten een goed blok vormen, want als je hier vrank en vrij speelt, krijg je het deksel op de neus. We hebben hier de voorbije jaren al enkele pandoeringen gekregen, dus wisten we wat ons te wachten stond", besefte ook Tim Matthys bij
Sporza.
De routinier was ook zeer te spreken over de werkwijze van Yannick Ferrera. "Hij heeft de afgelopen dagen enkele defensieve accenten gelegd en ons offensief de vrijheid gelaten, omdat het daar de voorbije weken goed liep. De volgende weken zullen we nog veel van hem bijleren, op alle vlakken. Hij zal ons laten uitgaan van onze eigen sterkte."
LEES OOK:
KV Mechelen pakt groots uit met oude bekende