Bij
Club Brugge halen op dit moment maar weinig spelers hun beste niveau. Spelers als Hans Vanaken, Jose Izquierdo of Björn Engels waren vorig seizoen sterkhouders, maar lijken nu een dipje te kennen. Vincent Mannaert verklaart waarom die laatste het op dit moment wat lastig heeft.
"Er is voor het seizoen beslist om Björn voor het eerst in zijn profcarrière een volledige, goede basisvoorbereiding te geven om zo de kans op blessures zo klein mogelijk te houden. We wilden niet de fout maken om hem te vroeg te brengen en snel weer kwijt te zijn", verklaart de CEO waarom Engels de eerste matchen op de bank zat.
"Qua volume zit Engels nu aan 100 procent, qua intensiteit en ritme aan 80 procent - wat voor Engels nog altijd volstaat om heel goed te zijn, net omdat hij over zoveel talent beschikt. Maar Björn heeft het ook moeilijk gehad met de beslissing van de club om hem deze zomer niet te laten vertrekken naar de Premier League", besluit Mannaert in
Het Laatste Nieuws.
LEES OOK:
UCL-kalender: pittige start, interessant einde voor Club