Na een geweldige campagne in de Champions League moet AA Gent zich dit jaar opmaken voor de Europa League. De loting werd met gemengde gevoelens onthaald bij de
Buffalo's.
"Uiteraard hadden de spelers na het missen van een absolute topaffiche vorig seizoen nu wel gehoopt op een Manchester United, Inter Milaan, AS Roma of Schalke. De namen die we nu geloot hebben klinken in België niet zo sexy, maar zijn heel sterke teams", vertelt Vanhaezebrouck op de officiële website van AA Gent.
"Shaktar Donetsk was de voorbije jaren een vaste klant in de Champions League en is één van de sterkste teams uit het vroegere Oostblok. Braga is dan weer een team dat in het recente verleden al prima resultaten haalde in de Europa League (o.a. finale in 2010-11)."
"Tot slot treffen we met Konyaspor een club die ergens de vergelijking kan doorstaan met onze club, toch zeker wat het stadion en de effecten daarvan betreft. In 2014 verhuisden ze naar hun prachtige, nieuwe arena met een capaciteit van 42.000 plaatsen en sedertdien doen ze het seizoen beter met een allereerste Europese kwalificatie dit seizoen als gevolg."
LEES OOK:
AA Gent redt zijn vel in Europa na waanzinnige rollercoaster