Roberto Martinez is met een flinke valse noot aan zijn ambtstermijn aan bondscoach begonnen, want donderdag gingen de Rode Duivels bij zijn debuut kansloos onderuit tegen Spanje. De druk groeit zo al meteen voor de match in Cyprus, maar Martinez blijft optimistisch.
"Ik merk op training aan de houding van mijn spelers dat ze écht een hecht blok willen vormen. Ze begrijpen de kritiek van de fans. Het is onze job om daar nu wat aan te doen. We weten hoe ze zich voelen. We weten wat we nu moeten doen: goed presteren tegen Cyprus. Da's de enige manier om onze supporters weer voor ons te winnen", verklaart hij aan
Het Laatste Nieuws.
De kritiek in de pers deert hem niet. "Ik concentreer me liever op zaken waar ik rechtstreeks vat op heb, en dat zijn onze prestaties. Ik wil vooral binnen 22 maanden de kranten lezen. Hopelijk wordt er dan geschreven dat die nederlaag tegen Spanje het begin van een mooi verhaal was."
LEES OOK:
Kat Kerkhofs zorgt met Mertens voor stevig vuurwerk