De Rode Duivels begonnen vol goede moed aan een nieuw tijdperk met bondscoach Roberto Martinez, maar werden donderdagavond door Spanje al meteen op hun plaats gezet. De voormalige Europees en wereldkampioen zette België simpel opzij met 0-2.
De kritiek op de Rode Duivels was al meteen weer snoeihard en dat was ook in het stadion al te merken. De ploeg werd getrakteerd op een striemend fluitconcert. En daar konden de spelers zelfs begrip voor opbrengen.
"Begrijpelijk. Supporters betalen om ons aan het werk te zien en verwachten een goede match", reageerde Thomas Meunier in
Het Laatste Nieuws. Al blijft de rechtsachter wel nog optimistisch. "Ik ben ervan overtuigd dat het heel snel zal keren in positieve zin."
LEES OOK:
Kat Kerkhofs zorgt met Mertens voor stevig vuurwerk