Het is nog altijd niet duidelijk waar de toekomst van Josep Guardiola ligt. De oefenmeester kan bijtekenen bij FC Barcelona, maar heeft meerdere malen aangegeven nog geen beslissing te hebben genomen. Vrijdag gaat er dan wel duidelijkheid komen.
Dat melden vele Spaanse media donderdag. Vergeleken met de laatste seizoenen vertoont de machine van
Barça vooral de laatste weken wat problemen. Wedstrijden worden moeizamer gewonnen, als er al gewonnen wordt. Deze moeilijke periode zou voor Guardiola zomaar eens zijn laatste kunnen zijn, wat veel Spaanse media ook denken. De kans is volgens de meeste media in het Zuid-Europese land het grootst op een vertrek van de veertigjarige succestrainer.
De Catalaanse krant
Sport laat ook weten dat het vertrek van Guardiola eraan zit te komen. De oefenmeester heeft meerdere malen aangegeven te twijfelen over de aanbieding van de clubleiding. Die twijfel zou volgens de krant weinig goeds betekenen voor de supporters van Barcelona. Guardiola maakt vrijdag duidelijk wat de uitkomst is van het gesprek met Sandro Rosell (voorzitter), technisch directeur Andoni Zubizarreta en vice-voorzitter Josep Maria Bartomeu.
Namen over een eventuele opvolger duiken al regelmatig op. Marcelo Bielsa van Athletic Bilbao wordt gezien als grootste kanshebber op de positie van trainer bij Barcelona. Ook Laurent Blanc (bondscoach Frankrijk) en André Villas-Boas (zonder club) worden genoemd, net als Ernesto Valverde, die onlangs werd ontslagen bij Olympiakos Pireaus.
LEES OOK:
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten