Unai Emery, de oefenmeester van Valencia CF, zal zijn de helft van zijn elftal wijzigen voor de wedstrijd tegen FC Sevilla aanstaande zaterdag. De Spanjaard houdt de confrontatie met Chelsea in het achterhoofd en laat dus enkele sterkhouders in de tribune. De Nederlander Hedwiges Maduro is wel geselecteerd.
Onder andere Pablo Hernández, Jordi Alba, Mehmet Topal, Ãngel Dealbert, Miguel en routinier David Albelda zullen niet aanwezig zijn voor de confrontatie met de
Sevillistas. Emery spaart zijn sterkhouders liever voor de zware wedstrijd tegen het Chelsea FC van André Villas-Boas.
De overige negentien spelers die wel zijn opgeroepen door de Spaanse oefenmeester zijn: Vicente Guaita, Diego Alves, Antonio Barragán, Bruno Saltor, VÃctor Ruiz, Adil Rami, Ricardo Costa, Jéremy Mathieu, Maduro, Ever Banega, Tino Costa, Daniel Parejo, Soufiane Feghouli, Pablo Piatti, Sergio Canales, Jonas, Roberto Soldado en Aritz Aduriz.