Rudi Cossey zal wellicht op de bank zitten bij Sporting Lokeren als oefenmeester omdat Peter Maes vorige zaterdag op Bergen naar de tribune werd gestuurd. Zijn team is gebrand op een overwinning tegen de
Draken om de ontgoochelingen over enkele scheidsrechterlijke beslissingen in play-off II weg te spoelen.
De
Tricolores moesten in het Charles Tondreau-stadion de wedstrijd met zijn negenen volmaken, Peter Maes zit wellicht een schorsingsdag uit, en ook de week voordien op Beerschot werd Giorgios Galitsios volgens de website van de Waaslandse club
sporting.be uitgesloten.
Toch gelooft Cossey niet dat zijn club wordt geviseerd. "De referees van de laatste twee weken hebben niet echt veel ervaring in eerste. Wellicht hebben ze ook zelf niet gevoetbald, want ze voelden het spel onvoldoende aan. Ik hoop alleen maar dat ze hebben geleerd hoe het niet moest", zegt de Brusselaar.
"De terugwedstrijd zaterdag tegen Bergen zullen we erg gedreven aanvatten", gaat Cossey vastbesloten verder. "We willen winnen om weerwraak te nemen voor het onrecht dat ons werd aangedaan. De spelers willen dat ook doen voor de supporters, die tijdens de gewonnen bekerfinale als één man achter ons stonden."