Royal Antwerp FC werkt met de nodige ambitie naar de start van volgend seizoen toe. De Great Old stelde met Fred Vanderbiest alvast een nieuwe coach aan. En die lijkt tijdens de komende weken nog enkele versterkingen ter beschikking te krijgen.
Met Michaël Lallemand haalde Antwerp alvast een extra spits in huis, maar de club zou nog meer aanvallend geweld willen aantrekken. En daarvoor mikt RAFC blijkbaar hoog. Zo meldde
Gazet van Antwerpen dat de
Great Old zijn
zinnen heeft gezet op Igor De Camargo en/of Tom De Sutter.
Twee grote namen, waarvan het niet evident wordt om ze te halen. Niet alleen beschikken de ex-Rode Duivels over flink salaris, maar ze hebben ook nog steeds de nodige sportieve ambities. In een
Online Poll vroeg VoetbalNieuws aan zijn lezers welke spits het meest haalbaar lijkt voor Antwerp. Het resultaat was duidelijk:
74% van de deelnemers denkt immers dat De Camargo het meest haalbaar is.
LEES OOK:
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling