Spitsen van het kaliber Carlos Bacca, Aleksandar Mitrovic, Michy Batshuayi en Dieumerci Mbokanni lopen er dit seizoen niet rond in België. Johan Boskamp kiest uit twee aanvallers.
Stefano Okaka: "k heb Okaka tegen Gent gezien en dat liep toch niet zo lekker. Al speelde
Anderlecht gewoon niet goed en stond Okaka op een eiland. Ik vind wel dat hij zich ontwikkeld heeft. In het begin stond hij nog zeven of acht kilo te zwaar. Nu werkt hij keihard en nog een groot voordeel: hij is fysiek heel sterk. Daardoor kan je al beter een bal bijhouden. Ik geloof nog steeds dat hij dit seizoen aan twintig doelpunten komt", zegt hij in
Het Belang van Limburg.
Laurent Depoitre: "Toch vind ik Laurent Depoitre nog steeds de beste. Hij heeft een fantastisch seizoen gehad. Vooral voor Nieuwjaar was hij heel sterk. Daarna begon dat gezeik dat hij niet wilde bijtekenen. Hij speelde daarna nog goed, maar kreeg amper steun vanuit het middenveld."
Beiden scoren alvast niet al te vaak. Okaka trof in alle competities samen 16 keer raak in 43 wedstrijden. Depoitre trof slechts 14 keer raak in 42 partijen.
LEES OOK:
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet