Trainer Harry Redknapp vindt het nu echt tijd voor technologische hulpmiddelen. De oefenmeester van Tottenham Hotspur maakte zondag van dichtbij mee hoe het is om benadeeld te worden.
Dit gebeurde doordat een doelpunt werd toegekend, zonder dat de bal over de lijn was. Juan Manuel Mata van Chelsea juichde, arbiter Martin Atkinson nam het signaal van zijn grensrechter over en kende een treffer toe. "Doellijntechnologie zal nu toch zeker wel worden ingevoerd?", sprak Redknapp na afloop zijn schande uit tegenover diverse Engelse media.
"De tweede goal was een absolute ramp. Het was bij lange na geen doelpunt. Er lagen spelers op de lijn. De bal kon op geen enkele manier over de doellijn zijn geweest. Uiteindelijk zal invoering van de doellijntechnologie nu echt moeten gebeuren. Je kan niet keer op keer dit soort situaties blijven houden." Redknapp sprak nog wel met de scheidsrechter. "Hij zei dat hij zich slechter voelde dan ik."
"Nou, dat denk ik niet. Hij heeft een grote fout gemaakt, maar we kunnen er niks aan veranderen. Na de 1-0 dacht ik we terug konden komen in de wedstrijd. Toen ik in de rust de kleedkamer binnenkwam had ik niet het idee dat we verdiend achter stonden. Ik vond dat we in de eerste helft de betere ploeg waren." Uiteindelijk verloor Tottenham met 5-1 en gaat Chelsea naar de finale van de FA Cup.
LEES OOK:
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co