Met een heerlijke plaatsbal loodste Kevin De Bruyne Manchester City naar de halve finale van de Champions League en nog voor het duel tegen Paris Saint-Germain had de Rode Duivel aangegeven dat hij nog niet gesproken had met Pep Guardiola. Hoe zou de Spaanse succescoach denken over De Bruyne?
Wel, volgens Engelse en Belgische info past De Bruyne in de plannen van Guardiola. Meer nog, volgens
Het Nieuwsblad bevestigen ingewijden dat Guardiola De Bruyne als een hoeksteen van zijn nieuw te bouwen team ziet. "Sommigen gaan zelfs zo ver te beweren dat de aanwezigheid van De Bruyne bepalend was in de keuze van Guardiola voor City", klinkt het.
Ook volgens
Manchester Evening News loopt Guardiola heel hoog op met De Bruyne. De Engelse bron meldt dat Guardiola al een bewonderaar van De Bruyne was toen Man City doordrukte afgelopen zomer. "Het is zeker dat De Bruyne cruciaal wordt in de plannen van Guardiola", luidt het.
LEES OOK:
'Man City plant enorme transferbom met De Jong'