Het zag er benard uit voor Real Madrid na de heenwedstrijd in de kwartfinale van de Champions League. Het moest tegen Wolfsburg een 2-0 ophalen, maar kon gelukkig rekenen op Cristiano Ronaldo. De Portugese vedette loodste met drie goals zijn team eigenhandig naar de halve finale.
Toch bleef Ronaldo kritische voor zichzelf. "Het was niet mijn beste wedstrijd. Dat ik drie keer heb gescoord, wil niet zeggen dat ik geen betere wedstrijden heb gespeeld", reageerde hij bij
El Mundo Deportivo.
Het was al de vijfde keer dat Ronaldo in de Champions League een hattrick maakte, even veel als Lionel Messi. "Iedereen die me kent, weet dat ik het maximale geef. Ik ga iedere dag rustig slapen omdat ik erg hard werk en leef als een ware professional."
LEES OOK:
Saudi Pro League: deze bekende namen (en-ex-JPL) zijn er actief