Het Bondsparket besliste maandag om Michel Preud'homme een schorsing van twee weken op te leggen. De trainer van
Club Brugge werd tegen KV Oostende naar de tribune verwezen omwille van zijn heftige reactie tegen de scheidsrechters na de rode kaart van Benoit Poulain.
Ook Franky Van der Elst vond dat ze bij Club Brugge overdreven reageerden. "Die reactie van Preud'homme is niet goed te praten, maar ik kan ze wel nog een beetje begrijpen. Ik ben zelf ook trainer en ik heb dat ook wel al eens min of meer gedaan", begint hij zijn uitleg in
Extra Time.
"Maar wat mij het meest stoort, is de kinesist. Die staat als eerste op 20 centimeter van de lijnrechter, maar die heeft daar toch niets te zoeken? De trainers mogen rechtstaan, maar de rest moet blijven zitten."
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: 'Topbod op Vermant, transferbom bij Genk'