Marouane Fellaini vecht terug tegen alle kritiek die hij de laatste tijd over zich heen krijgt. Zo wordt hij aanschouwd als 'vuile speler' die er niet vies van is om zijn elleboog te gebruiken. Maar dat zou naar eigen zeggen niet kloppen.
"Ik werd hard aangepakt na de Europa League-wedstrijd tegen Liverpool", begint de Rode Duivel. "Ik zou toen in een duel met Roberto Firmino mijn elleboog bewust gebruikt hebben. Nochtans kijk ik altijd naar de bal en niet naar de tegenstander. Ik bescherm gewoon mezelf, want soms hangen er twee of drie spelers aan mij als ik wil springen."
"Daarbij, heb je Firmino al eens bekeken? Ik ben twee koppen groter dan hem, waarom zou ik mijn ellebogen moeten gebruiken. Ik weet dat ik een duel tegen hem altijd win op basis van mijn lengte. Moest ik nu in duel gaan tegen iemand als Andy Carrol, dan krijg je een ander verhaal."
LEES OOK:
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie