Voor de meeste clubs in play-off 2 staat er weinig op het spel. Terwijl een resem ploegen al blij is dat het degradatiespook vermeden is, hebben de meer ambitieuze clubs maar een waterkans op Europees voetbal. Voor Standard staat er letterlijk niets meer op het spel.
Door de bekerwinst zijn de Luikenaars al zeker van de rechtstreekse kwalificatie voor de Europa League. Trainer Yannick Ferrera heeft op dus de handen vrij om te experimenteren met het oog op het volgende seizoen. Volgens
Sud Info trekt de coach van Standard voluit de kaart van de jeugd.
Tegen Waasland-Beveren worden er al vier jongelingen voor de leeuwen geworpen: de broers Ryan en Samy Mmaee, Jonathan Okita en Fadel Gobitaka. Naar verluidt zijn zij pas de voorbode van het jonge geweld, want Ferrera zou tegen Kortrijk en Moeskroen nog enkele andere talenten uit de Standardjeugd selecteren.
LEES OOK:
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities