Philippe Albert heeft zijn licht laten schijnen over de gang van zaken bij de Rode Duivels. Zo adviseert hij Marc Wilmots om een speler van
Club Brugge weer bij de selectie te halen. "Als ik zeg dat de afwezigen punten scoorden, dan geldt dat niet alleen voor Kompany, Vertonghen en Alderweireld", zegt Albert na het verlies tegen Portugal.
"Het is ook het geval voor Thomas Meunier. Door de prestatie van Gillet komt hij weer helemaal in beeld voor een plaats bij de 23 voor het EK. Marc Wilmots heeft graag offensieve backs, Meunier past helemaal in dat profiel. Als hij er in slaagt goeie Play-Offs te spelen, dan zie ik hem meegaan naar het EK."
"Ook Jordan Lukaku heeft goeie punten gescoord met zijn invalbeurt tegen Portugal. Net als Meunier is hij een aanvallend ingestelde flankverdediger, ook voor hem zie ik mogelijkheden voor het EK. Maar de grote les is wel dat we iedereen klaar zullen moeten hebben voor de start van het toernooi. Alleen als dat het geval is, kunnen we echt competitief zijn in Frankrijk", aldus Albert in
Het Laatste Nieuws.
LEES OOK:
Hard dilemma Van Bommel: grote naam gedumpt bij Duivels?