Nu de interlandbreak erop zit, kunnen de eersteklassers stilaan het vizier helemaal richten op de eerste speeldag van de play-offs. Voor
Anderlecht begint Play-Off I zondag, met een thuiswedstrijd tegen KRC Genk. Besnik Hasi lijkt voor die partij te zullen moeten puzzelen.
Volgens
Het Laatste Nieuws zal de coach van
Paars-Wit immers drie sterkhouders door blessures moeten missen. Zo is Leander Dendoncker nog altijd niet voldoende hersteld van zijn dijblessure, ook al is de jonge middenvelder aan de beterhand. Ook Matias Suarez heeft nog altijd last van de knie en traint nog altijd niet mee.
Maar de grootste tegenvaller voor Hasi is wellicht de afwezigheid van Frank Acheampong. De man in vorm blesseerde zich bij Ghana en die blessure blijkt toch iets erger dan verwacht. De mediale band van de knie is geraakt, waardoor ze bij Anderlecht op een afwezigheid van een week zouden rekenen.
LEES OOK:
Jan Mulder trekt alle registers open over nieuwe bondscoach