De ploegen uit de
Jupiler Pro League maken van de internationale break gebruik om de Play-Offs tot in de puntjes voor te bereiden. Maar dat is niet voor alle coaches even gemakkelijk. Heel wat clubs hebben immers spelers met internationale verplichtingen.
Ook bij RSC
Anderlecht is dat het geval. Spelers als Heylen, Praet, Roef en Tielemans kwamen woensdag al in actie met de Belgische beloften. Filip Djuricic mocht dan weer invallen bij Servië. Donderdag was onder andere Frank Acheampong aan zet. En de pijlsnelle flankspeler trok zijn uitstekende vorm gewoon door bij de nationale ploeg van Ghana.
The Black Stars namen het in eigen huis op tegen Mozambique in een duel dat kadert binnen de kwalificaties voor de Africa Cup. En Acheampong liet na amper vijf minuten van zich spreken. Op zijn eigen typische manier opende hij de score. Hij werd op snelheid de diepte ingestuurd, sneed naar binnen en werkte beheerst af.
LEES OOK:
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'