Jürgen Klopp heeft de champagne nog niet koud gezet. De trainer van Borussia Dortmund won woensdagavond met zijn manschappen van Bayern München. De koploper van de Duitse Bundesliga staat met nog vier duels te gaan zes punten voor op
Der Rekordmeister.
"Ons spel in de eerste helft was buitengewoon goed: tactisch gedisciplineerd, ballen veroveren, omschakelen. Aan het einde waren wij de dikverdiende winnaar. Ik ben gelukkig momenteel, maar de volgende tegenstander, Schalke 04, is bijzonder zwaar. En dan komt nog Borussia Mönchengladbach", besefte Klopp zich.
"Ik kan nu niet doen alsof we beiden al verslagen hebben. We moeten enorm geconcentreerd blijven, anders is een prestatie als vandaag (woensdag, red.) niet mogelijk. Ik wens Bayern veel gelukkig tegen Real Madrid. Bayern kan de Champions League winnen. Eén ding is zeker: Real Madrid verdedigt niet zo goed als wij!", zei de oefenmeester.