Alweer een hele lading kritiek voor Besnik Hasi, want zijn ploeg leverde een beschamende prestatie af op het veld van Moeskroen-Péruwelz. Paars-Wit kreeg een 2-1-nederlaag op zijn bord in Henegouwen en zo zien Hasi en co
Club Brugge uitlopen tot negen punten.
Ook op Twitter kreeg Hasi er weer flink van langs en uit een poll van VoetbalNieuws blijkt duidelijk dat velen hem niet lang meer bij
Anderlecht actief zien. Zo meent liefst 89 procent van de stemmers dat Hasi volgend seizoen geen coach meer is van de Belgisch recordkampioen.
Hasi loodste Anderlecht in 2014 naar de landstitel, maar vorig seizoen greep hij naast een grote prijs. De beker van België zal het dit seizoen ook niet worden voor Anderlecht en het opnieuw falen bij het kampioenschap, kan ervoor zorgen dat Hasi moet opkrassen.
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Charleroi, transfer Bertaccini'