Met nog tien wedstrijden te spelen is Antwerp nog altijd de fiere leider in tweede klasse, met een voorsprong van drie punten op WS Brussel, dat wel al een wedstrijd meer afwerkte. Eén van de wedstrijden die de titelstrijd wellicht zal beslissen, is de topper op het veld van Cercle Brugge.
Die wedstrijd werd na enkele verschuivingen uiteindelijk op paasmaandag 28 maart ingepland. Gezien het belang van de match én de capaciteit van het Jan Breydelstadion hadden vele Antwerpsupporters wellicht gehoopt met een heel legioen naar Brugge af te kunnen zakken, maar zij komen bedrogen uit.
ATV weet immers dat er slechts 1500 Antwerpfans het stadion in zullen mogen. Dat besliste Stad Brugge. Cercle had wel aan het stadsbestuur gevraagd om meer bezoekende supporters toe te laten, maar burgemeester Renaat Landuyt ging niet op die vraag in.
LEES OOK:
Cercle botst nu ook op promovendus: droomstart voor Lommel