Nu Louis van Gaal er op maandagavond in is geslaagd om een 0-3 overwinning te boeken op Shrewsbury in het bekertoernooi, lijkt de trainer van Manchester United weer even veilig te zijn. Dat zal echter niet alleen een opluchting zijn voor de Nederlander.
Dat weet
The Sun te melden. De krant heeft naar buiten gebracht dat Van Gaal een bedrag van ruim 12,7 miljoen euro meekrijgt wanneer hij op dit moment ontslagen wordt bij de Premier League-club, terwijl het behalen van de Champions League statistisch gezien nog niet onmogelijk is.
Het is in ieder geval duidelijk dat Van Gaal onder druk staat nadat hij slechts vier overwinningen boekte in de afgelopen achttien duels. De fans toonden al meermaals hun onvrede wat betreft Van Gaal.
LEES OOK:
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'