Michael Owen weet nog niet waar zijn toekomst ligt. De spits beschikt bij Manchester United over een aflopend contract en hoorde nog niets van trainer Sir Alex Ferguson. Mocht zijn contract niet verlengd worden, wil Owen wel op het hoogste niveau actief blijven.
De inmiddels 32-jarige aanvaller wil zijn loopbaan afsluiten in de Premier League. "Zolang clubs me op een behoorlijk niveau willen zal ik doorgaan, maar een deel daarvan hangt van mezelf af", zei Owen in Engelse media. "Ik zal moeten afwachten wat de trainer gaat zeggen. Als er iets gebeurt, geweldig, dan gaan we praten. Zo niet, dan probeer ik een club te vinden op het hoogste niveau. Ik wil niet uit de Premier League."
"Ik wil op het hoogste niveau blijven of ik kijk naar een andere functie, maar ik heb vier kinden en zij voelen zich goed op hun school en dat is ook belangrijk. Er zijn wat mogelijkheden als ik stop en de media interesseert me. Gary Neville heeft me aangemoedigd dat te gaan doen. Ik ben blij als het rust is, omdat hij erg intelligent is en iets nieuws brengt."
Het is nog maar de vraag of United ook daadwerkelijk door wil met Owen. De 89-voudig international kwam in 2009 naar Old Trafford en was veelal geblesseerd. Wanneer fit koos Ferguson vaak voor anderen. Dit seizoen speelde hij pas vier duels, waarin hij drie keer scoorde. In totaal speelde hij 52 officiële duels en maakte hij zeventien treffers.
LEES OOK:
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'