Dries Mertens is na enkele weken blessureleed opnieuw helemaal terug. Afgelopen week mocht hij in Europa League starten en bedankte hij met een 2 goals en een assist. Woensdagavond was hij opnieuw van goudwaarde.
In de bekerwedstrijd tegen tegen Hellas Verona tekende hij na 12 minuten voor de 2-0 van Napoli. Een tweede treffer bleef uit, maar hij zorgde wel de hele wedstrijd voor gevaar. "Ik ben erg blij met mijn goal en natuurlijk hou ik ervan om in de basis te staan. Als je een doel voor ogen hebt, moet je er alles aan doen omdat te behalen en dat deden we ook", zei hij aan de
RAI.
Door de gemiste start van Juventus is de titelstrijd in Italië nog eens erg spannend. Mertens acht zijn ploeg niet kansloos voor de Scudetto. "Natuurlijk geloven we daarin. We willen alles winnen en ons vermaken op het veld."
LEES OOK:
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits