Real Madrid heeft zaterdagavond Osasuna verslagen. De koploper van de Spaanse Primera División won in Pamplona met 1-5. Cristiano Ronaldo was met twee doelpunten en twee assists de gevierde man.
Een mooie treffer van Karim Benzema zorgde voor een vroege voorsprong van
De Koninklijke. Ronaldo gaf voor, waarna de Fransman raak volleerde. Twee minuten later schoot de Portugees net over. Osasuna zette daar een kans van Nino tegenover.
Aan het eind van de eerste helft breidde Real de marge uit. Eerst zorgde Ronaldo met een knap afstandsschot voor de 0-2. Kort daarna mikte Gonzalo HiguaÃn de bal over doelman Andrés Fernández tussen de doelpalen.
In het tweede bedrijf deed Nino wat terug namens de gastheer met een kopgoal. De overwinning van de Madrilenen kwam echter geen moment in gevaar en uit een vrije trap zorgde Ronaldo, via tegenstander Dejan Lekic, voor de genadeklap. HiguaÃn zette met het hoofd de uitslag op 1-5 na een voorzet van Ronaldo. Roland Lamah liep in de slotfase tegen een gele prent aan en kreeg zijn tweede kaart direct daarna wegens zeuren.
Scoreverloop:
0-1 (07') Karim Benzema
0-2 (37') Cristiano Ronaldo
0-3 (40') Gonzalo HiguaÃn
1-3 (48') Nino
1-4 (70') Cristiano Ronaldo
1-5 (77') Gonzalo HiguaÃn
Bijzonderheid:
Roland Lamah (Osasuna) kreeg twee keer geel en dus rood (90')
LEES OOK:
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom