Marc Wilmots zal het tegen Andorra en Israël zonder Vincent Kompany en Thomas Vermaelen Nicolas Lombaerts moeten doen. Philippe Albert ziet weinig problemen en geeft aan hoe hij zou spelen.
"Er is geen reden tot paniek, de kwalificatie is bijna binnen. De match tegen Andorra moet een gezondheidswandeling zijn en tegen Israël moet het dan een groot feest worden. Er zijn enkele sterkhouders niet bij, maar Wilmots heeft nog wel keuze te over", zegt hij in
La Dernière Heure.
"Centraal zou ik het duo Alderweireld-Denayer zetten. Op rechts kan je Meunier zetten. Tegen Lokeren was die weer indrukwekkend. En links is er Vertonghen. De bondscoach kan zo enkele zaken uitproberen." Het is nog niet zeker of Nicolas Lombaerts fit geraakt.
LEES OOK:
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt