Olivier Renard kreeg kritiek om de transfer van Jean-François Gillet. Velen vonden de transfer overbodig met Colin Coosemans al in de rangen. Er kwam ook kritiek op de vriendschapsband tussen beiden.
"Jean-François is geen vriend, hij is één van mijn beste vrienden. Maar daarvoor
heb ik hem niet naar KV Mechelen gehaald. Wel omwille van zijn kwaliteiten. Dat hij sinds het begin van de competitie eerste doelman is, is de keuze van de trainer en niet van Olivier Renard. Zet de coach hem op de bank, dan zit hij op de bank. 'Je m'en fou', daar trek ik mij niets van aan. Ik kan wel zeggen dat ik hem elke dag bezig zie op training. Er zit nog geen sleet op bij 'Jean'. Hij is niet aan het jaar te veel bezig, zoals sommige anderen in het verleden", zegt hij in
Het Laatste Nieuws.
Het geld van Ivan Obradovic kon ook niet zomaar uitgegeven worden aan nieuwe spelers. "Weet je wat iedereen moet begrijpen? Het is niet omdat we een bepaalde som krijgen voor bijvoorbeeld Obradovic, dat we dat geld onmiddellijk moeten of kunnen investeren. We hebben een budget om
transfers te doen, maar ook een budget voor de loonmassa. Die moeten allebei in evenwicht zijn. Soit, ik vind de kritiek niet erg. Niet ik ben belangrijk, wel de club."
LEES OOK:
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”