Tottenham Hotspur-oefenmeester Harry Redknapp heeft laten weten nog steeds voor Eden Hazard te willen vechten, ondanks de interesse van Manchester United. De Belgische Lille-middenvelder gaat zeker naar Engeland volgend seizoen, al blijft het nog gissen welke topclub het diepst voor hem wil gaan.
"Manchester United en nog twee andere teams springen mee in de dans, maar ik ben er zeker van dat onze voorzitter (Daniel Levy, red.) met veel geld over de brug wil komen om Hazard naar hier te halen", weet Redknapp met zekerheid. "Hij is ambitieus en als je de top vier wil halen, moet je doorduwen."
"Hazard is een klassespeler, maar het is niet omdat Manchester City of Chelsea hem willen dat hij de beste speler ter wereld is. Hij staat op ons lijstje en ik ben hem al enkele keren gaan bekijken", klinkt het verder.
De interesse in de aanvallende middenvelder lijkt in ieder geval een teken dat Tottenham voor de titel wil gaan volgend seizoen. De 21-jarige Belg zou volgens Redknapp een onmiddelijke versterking zijn op het middenveld, naast Gareth Bale en Aaron Lennon.
De Spurs zijn echter gewaarschuwd, want Manchester United-trainer Sir Alex Ferguson ging vorig weekend een kijkje nemen naar Hazard tijdens Olympique Lyon-Lille OSC. De bezoekers verloren met 2-1, de Rode Duivel speelde een onopvallende wedstrijd.