Zondag strijden stadsgenoten Cercle en
Club Brugge om de titel ‘Ploeg van ’t stad’. De derby kondigt zich aan als een aantrekkelijke wedstrijd. Beide ploegen zullen met het mes tussen de tanden spelen, zeker nu de play-offs zo dichtbij zijn. Club-doelman Bojan Jorgacevic heeft wel lovende woorden voor Bob Peeters, de oefenmeester van
Groen-Zwart.
"We zien elkaar niet zo vaak in Brugge, maar als we elkaar tegenkomen zijn dat altijd leuke babbels. Ik ben niet verrast dat het zo goed gaat voor Bob. Ik wist dat hij het zou maken. Hij is een topcoach. Niet alleen voor België, maar ook internationaal", aldus Jorgacevic, die Peeters zeer goed kent uit de periode dat beiden nog bij AA Gent aan de slag waren.
De Servische sluitpost is duidelijk optimistisch over het niveau van de trainers in de
Jupiler Pro League. Ook voor zijn voormalige keuzeheer Trond Sollied en zijn huidige veldheer Christoph Daum heeft Jorgacevic enorm veel respect. "De filosofie van Sollied was om een goal meer te maken dan de tegenstander. Bij Daum is het belangrijkste de efficiëntie en het resultaat. Het zijn twee topcoaches, met een andere stijl", klinkt het.
LEES OOK:
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 7 bekend