Bij Standard werden in het tussenseizoen heel wat veranderingen doorgevoerd. Voorzitter Roland Duchâtelet trad af en gaf de club over aan Bruno Venanzi. Maar ook sportieve staf ziet er helemaal anders uit, zo is Slavoljub Muslin er de nieuwe trainer.
De erg ervaren Serviër kreeg met Anthony Knockaert, Ivan Santini en het
Lierse-duo Kasmi en El Messaoudi enkele nieuwe spelers ter beschikking. Toch zullen er nog versterkingen bijkomen. "Wie weet kunnen we in de Play-Offs meedoen voor de titel. We hebben een goede ploeg en er komen zeker nog spelers bij", zei Muslin in
Sportweekend.
Zo hopen de Luikenaars nog steeds op een verlengd verblijf van Imoh Ezekiel. "Hij kent het huis. Het publiek is gek van hem. Hij is goed dus daar sta ik zeker voor open." Ook Mpoku blijft een optie. "Waarom niet? Alle goede spelers blijven welkom."
Kapitein Jelle Van Damme lijkt, ondanks meerdere geruchten, gewoon te blijven. "Hij traint aan 100%. Ik reken zeker op hem."
LEES OOK:
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen