Er is heel wat te doen geweest al rond de toekomst van Christian Benteke. Er zijn tal van topclubs die hem willen inlijven deze zomer, maar Aston Villa houdt vooralsnog het been stijf. Toch geven de clubs de strijd om de handtekening van onze landgenoot niet op.
Zo werd duidelijk dat Liverpool een ultiem voorstel zou doen om hem alsnog in te lijven. Volgens de laatste geruchten in de Engelse pers zal de deal eerstdaags worden beklonken en trekt Benteke dus toch naar Liverpool. Zelf twijfelde hij naar verluidt wel even over z'n toekomst.
Zo wil hij absoluut basisspeler zijn op het EK 2016 in Frankrijk, maar waagt nu toch de stap te zetten naar een topclub, met het gevaar dat hij bankzitter zal worden. Welk voorstel Liverpool heeft gedaan aan Aston Villa is nog niet duidelijk.
LEES OOK:
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'