Het is dezer dagen wederom een duiventil bij Standard. Igor De Camargo is al weg, onder meer Jelle Van Damme en Yoni Buyens zouden kunnen volgen. Anthony Knockaert maakte de omgekeerde beweging. En is razend ambitieus.
Knockaert maakt de overstap van Leicester City, waarvoor hij vorig seizoen in de Premier League slechts 9 wedstrijden speelde. "In de twee seizoenen daarvoor speelde ik in de Championship echter telkens 42 matchen", vertelt hij aan
Het Laatste Nieuws.
Behalve de
Rouches waren ook Rijsel en enkele Engelse tweedeklassers geïnteresseerd in de Franse flankspeler. "Ik denk dat ik bij Standard de meeste kansen heb om weer op te staan. De Belgische competitie ken ik niet goed, maar ik kijk er zeker niet op neer. Ik weet dat Standard nagenoeg elk jaar in Europa aantreedt. Voor ik samen zat met het bestuur sprak ik Adrien Trebel, met wie ik in 2011 samenspeelde bij de Franse U20. Hij was vol lof voor Standard."
LEES OOK:
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties