Maandag werden de supporters van
Club Brugge plots opgeschrikt door het bericht dat Obbi Oulare een akkoord bereikt zou hebben met Borussia Dortmund. De aanvaller zou de overstap maken voor zo'n 6,5 miljoen euro. Ondertussen reageerde Vincent Mannaert op de perikelen.
"Tot op dit moment hebben we nog geen enkel contact gehad met Dortmund. Ik weet ook niet waar dat gerucht vandaan komt. We willen Obbi trouwens niet kwijt. We zijn al een aantal jaar aan een ploeg aan het bouwen met ook veel jongeren in en dat willen we nu niet teniet doen. Ik denk dat het voor ons en zeker ook voor Obbi zelf het beste is dat hij minstens nog een seizoen bij ons blijft", begint hij zijn verhaal.
"Mocht Dortmund in de volgende dagen toch zijn interesse bekend maken, dan zullen we hetzelfde zeggen. En het is niet omdat er 6,5 miljoen euro geboden wordt - als dat cijfer klopte tenminste - dat we zomaar van gedacht zullen veranderen. We zullen wel zien wat er in de volgende dagen nog beweegt", voegde Mannaert daar nog aan toe in
Het Laatste Nieuws.
LEES OOK:
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'