Na de knappe overwinning tegen Frankrijk waren de verwachtingen rond de Belgische nationale ploeg erg hoog. Maar de Rode Duivels keerden van een kale reis terug uit Cardiff. Tegen Wales werd na een matige match met 0-1 verloren.
Analist en radiostem Peter Vandenbempt volgde de match ter plaatse en stoorde zich aan het niveau van spitsen Romelu Lukaku en Christian Benteke. "De kwaliteit van het spel van de twee spitsen vind ik - meer dan het systeem zelf - een van de grote teleurstellingen. Benteke en Lukaku horen toch bij de beste en zeker bij de duurste spitsen in de Premier League, maar het is ontluisterend wat ze gebracht hebben", zei hij aan
Sporza.
Ook de reactie na de wedstrijd stond Vandenbempt niet aan. "Dat Benteke na de match zei dat de Belgen geen geluk hadden, vind ik eerlijk gezegd redelijk belachelijk. Alsof België geluk nodig heeft om van Wales te winnen. Als dat de enige verklaring is die je achteraf kunt bedenken, dan is het pover gesteld. Als je zoveel kwaliteit hebt, mag je niet afhangen van een beetje geluk."
LEES OOK:
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie