De Rode Duivels willen vrijdag in en tegen Wales een goede prestatie neerzetten. Dat wil zeggen minstens een gelijkspel halen, maar mikken op winst. Zoals steeds ligt er veel druk op de schouders van Eden Hazard, maar z'n goede vorm van bij Chelsea blijft bij de nationale ploeg, jammer genoeg, vaak opgeborgen.
Toch heeft hij volgens Witsel enorme stappen gezet afgelopen jaar bij Chelsea. "Ik denk dat het voorbije seizoen iedereen de mond heeft gesnoerd die kritiek op hem had toen hij na het
WK weer bij de nationale ploeg kwam. Hij was de beste speler van Chelsea én van de Premier League. In elke wedstrijd was hij gevaarlijk en beslissend. Hij is echt beter geworden tegenover zijn eerste twee jaar in Engeland", klinkt het bij Witsel in
Sport/Voetbalmagazine.
"Het klopt dat bij Chelsea heel de ploeg in functie van hem speelt, want hij kan op elk moment het verschil maken zodra hij de bal aangespeeld krijgt. Bij de nationale ploeg heeft hij dat niveau nog niet gehaald, maar we zijn ervan overtuigd dat hij hier hetzelfde kan doen. En dat niet elke actie over hem verloopt, komt ook doordat we weten dat we over nog andere spelers beschikken die het verschil kunnen maken. Kevin De Bruyne heeft bijvoorbeeld een fantastisch seizoen gespeeld. Daar zijn geen andere woorden voor: 21 assists, asjeblieft!"
LEES OOK:
‘Courtois bezorgt Van Bommel meteen eerste crisis’