Binnen ongeveer een jaar wordt het EK in Frankrijk gespeeld en de meesten verwachten dat de Rode Duivels zich zullen kwalificeren. Het is intussen al van 2000 geleden dat België nog eens van de partij was op een EK, en toen was dat als organisator.
Gaan de Rode Duivels na 16 jaar afwezigheid met de eindzege aan de haal gaan? Didier Deschamps, de Franse bondscoach, liet al blijken dat hij de Belgen hoog inschat. "Jullie zijn er wel klaar voor. Voor het EK 2016 en nog meer voor het
WK 2018", tekende
Het Nieuwsblad op.
Intussen reageerde Marc Wilmots op de lof van Deschamps. "Dat zijn spelletjes", klinkt het bij dezelfde bron. "Wel, ik zeg je dat Frankrijk mijn favoriet is voor het EK. De grootste favoriet zelfs. Ze spelen thuis en hebben een mooie selectie. Deschamps heeft me bloemetjes gegooid. Wel, ik gooi ze terug."
LEES OOK:
Grote zorgen voor Coucke: ondernemer opnieuw slachtoffer