Na een wel heel erg lang seizoen kunnen de spelers van
Club Brugge eindelijk genieten van een welverdiende rustperiode.
Blauw-Zwart presteerde erg goed op alle fronten, maar greep in de Play-Offs alsnog naast de titel. Met de Belgische beker pakte de ploeg van Michel Preud'homme wel een prijs.
Spits Tom De Sutter presteerde enkele maanden op hoog niveau, maar ook hij liet het in de Play-Offs wat afweten. Op de officiële website van zijn team koos hij zijn ploegmaat van het seizoen. "Timmy Simons verdient een standbeeld. Mijn waardering voor hem is onbeschrijfelijk groot. Wat onze aanvoerder op zijn leeftijd op een hoog niveau iedere wedstrijd voor mekaar krijgt, zullen hem weinigen in Belgenland nog ooit nadoen."
Maar volgens De Sutter krijgt Simons niet genoeg erkenning voor zijn uitmuntende prestaties. "Timmy is een échte leider op en naast het veld, maar hij krijgt daar helaas te weinig appreciatie van de buitenwereld voor."
LEES OOK:
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd