Standard speelde zondagavond 1-1-gelijk op het veld van
Anderlecht.
Paars-Wit kon zo niet winnen van de
Rouches dit seizoen. Voor kapitein Jelle Van Damme is de Clasico altijd een bijzondere wedstrijd. Hij speelt dan namelijk, net als Jonathan Legear, tegen zijn ex-club.
Van Damme was redelijk tevreden met de prestaties van zijn ploeg. " Ik vond ons wel degelijk vandaag, toch weinig ploegen dat dit al gebracht hebben in Anderlecht. Het was natuurlijk een zenuwachtige partij met grote belangen voor zeker Anderlecht, wat de kwaliteit niet bevorderde. Wij stonden goed en hebben goed verdedigd. Alleen in balbezit was het niet goed en ook de counters hadden we beter kunnen uitspelen", zei hij
Sporting Telenet.
De linksback werd de afgelopen weken in verband gebracht met een vertrek naar AA Gent. Toen hij geconfronteerd werd met de geruchten zei hij al grijnzend: "Dat is het eerste wat ik daarvan hoor. Ach, er wordt zo veel gezegd en geschreven."
LEES OOK:
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"