Zal AS Roma volgend seizoen nog beroep kunnen doen op Radja Nainggolan of niet? De twee lijken steeds verder uit elkaar te groeien. Nainggolan wil meer verdienen, maar ook Cagliari doet moeilijk in verband met de overige 50 procent van de rechten op de speler.
Cagliari wil 15 miljoen euro ontvangen, terwijl Roma maar 9 miljoen wil geven. De huidige werkgever van Nainggolan zou het bedrag met bonussen willen laten oplopen tot 11 miljoen euro, maar een akkoord lijkt nog niet meteen in de maak. Voor het einde van de competitie gaan beide ploegen nog eens samenzitten.
Door de onduidelijke situatie van Nainggolan willen ook andere topclubs profiteren. Zo is, volgens de Italiaanse pers althans, Liverpool ook nog altijd geïnteresseerd. Ze willen hem graag inlijven en zouden hem ook een voorstel gedaan hebben waarbij z'n tweelingzus, Riana, ook wordt overgenomen door de vrouwenploeg van Liverpool. Zij speelt momenteel ook bij Roma.
LEES OOK:
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'