Denis Odoi mocht zondagavond nog eens aan de aftrap verschijnen. Door de schorsing van Roland Juhasz werd Marcin Wasilewski centraal in de verdediging geposteerd en kreeg Odoi nog eens een kans op de rechtsback-positie. "Defensief was het zeker niet slecht", zegt de jonge Belg in
Het Nieuwsblad.
"Er stond een onuitgegeven verdediging op het veld, want we speelden nog nooit met zijn vieren samen", vertelde Odoi. "Defensief was het zeker niet slecht, alleen aanvallend hadden we het even moeilijk."
Het was slechts de zevende basisplaats van het seizoen voor Odoi, die kan terugkijken op een degelijke prestatie. "Alleen was ik soms wat slordig in de passing. Het is natuurlijk niet gemakkelijk als ik maar om de zoveel matchen speel. Ik moet altijd wachten tot er iemand geblesseerd of geschorst is, maar daar heb ik intussen mee leren leven", aldus Odoi.
Toch is de verdediger niet echt gelukkig met de huidige situatie. "Ik ben er niet tevreden mee. Maar aangezien Juhasz ook tegen STVV geschorst is, hoop ik over twee weken opnieuw te spelen", besluit Odoi.
LEES OOK:
Duranville terug naar Anderlecht: van gouden naar eeuwig talent?