Het einde van het seizoen nadert, maar voor veel voetballers moet er in juni ook nog gespeeld worden. Dat geldt zeker voor de Rode Duivels. Op 7 juni spelen ze een vriendschappelijke pot tegen Frankrijk en op 12 juni staat een belangrijk kwalificatieduel op het programma tegen Wales.
Om zich optimaal voor te bereiden op die duels heeft Marc Wilmots een stage gepland in Bordeaux van 1 tot 7 juni. Dat zal mogelijk zonder Eden Hazard en Thibaut Courtois moeten gebeuren. Chelsea is immers van plan op tour te gaan in Australië dan. Daar nemen ze het op 2 juni op tegen Sydney.
Chelsea moet spelers maar 48 uur voor een vriendschappelijke pot vrijgeven en ze lijken niet van plan om daar water bij de wijn te doen. Dat meldt
Het Laatste Nieuws. "Wij zullen gewoon die regels respecteren. Ook aan het einde van het seizoen. Spelers die een toernooi als de Copa America moeten spelen, hebben een aantal dagen om te gaan. Voor vriendschappelijke wedstrijden is er een vastgesteld aantal uren, voor kwalificatiewedstrijden idem. Geen probleem. We geven onze spelers vrij wanneer we dat moeten", klinkt het bij trainer José Mourinho.
LEES OOK:
‘Courtois bezorgt Van Bommel meteen eerste crisis’