AA Gent begon goed aan de Play-Off's en won de eerste wedstrijd tegen KV Kortrijk. Maar de
Buffalo's kregen ook slecht nieuws te verwerken. Zo viel sterkhouder Moses Simon geblesseerd uit na het scoren van het tweede doelpunt.
Even werd gevreesd voor een zware blessure, maar een scan bracht woensdag goed nieuws aan het licht. De Nigeriaan liep geen andere blessures op buiten de gekende enkelverzwikking. Men wil echter geen risico's nemen en zo blijft hij twijfelachtig voor de wedstrijd van komend weekend tegen Charleroi.
Ook Daniël Milicevic, die tegen Kortrijk het eerste doelpunt voor zijn rekening nam, is onzeker voor de confrontatie met zijn ex-ploeg. De Servische Zwitser heeft last aan de dij. Renato Neto (enkel) en Haris Hajradinovic (kruisband) houden het bij individuele oefeningen.
LEES OOK:
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"