Neymar heeft een boete van ongeveer 6.500 euro betaald aan scheidsrechter Sandro Meira Ricci. Het Braziliaanse wonderkind noemde de arbiter 'een dief' op
Twitter en moest hier de gevolgen van ondergaan.
Vorig seizoen bekeek Neymar de wedstrijd tussen Atletico Clube Goianiense en zijn ploeg Santos achter de televisie, omdat hij verhinderd was mee te spelen. Het duel ging verloren (2-1) door een discutabele beslissing van Ricci. De aanvaller noemde Ricci 'een dief' en twitterde dat 'Santos nooit geluk heeft met de arbitrage'.
De leidsman was niet gediend van deze uitlatingen en deed aangifte tegen Neymar. De speler van Santos beweerde dat een vriend deze tweet had geplaatst, maar dit werd niet geloofd. Neymar heeft het bedrag van 6.500 euro inmiddels overgemaakt naar de bankrekening van Ricci. De scheidsrechter gaf eerder aan dat hij het geld aan een goed doel gaat schenken.