Peter Bosz vindt dat scheidsrechter Pol van Boekel niet een rode kaart hoefde te geven aan Ajacied Lorenzo Ebecilio. De trainer van Heracles Almelo is van mening dat het de wedstrijd er niet naar was.
"Dat was geen rood", sprak Bosz richting de arbiter. "Zo worden er in een wedstrijd veel meer overtredingen gemaakt. Bovendien was dit het duel er niet naar om - ook nog eens in blessuretijd - rood te geven."
Van Boekel zei dat hij de beslissing alleen had genomen, zonder zijn assistenten. "Ik heb de beelden niet teruggezien, maar ik heb het op het wedstrijdformulier gezet als: het trappen van de speler met de bal buiten speelbereik", sprak de arbiter.
Ajax-trainer Frank de Boer gaf eerder ook al aan dat hij het helemaal niet eens was met de keuze van de scheidsrechter om Ebecilio het veld af te sturen. Heracles verloor het duel tegen Ajax met 2-3. De Amsterdammers door deze uitzege de nieuwe koploper in de
Eredivisie.