Bij Waasland-Beveren zijn ze in gesprek met verschillende trainers. Dat liet de eersteklasser, waarbij Ronny Van Geneugden ontslagen werd, zelf weten. "Dat zijn vooral verkennende gesprekken", zo luidde het. "Er is nog niets concreet."
Volgens
Het Nieuwsblad is Fuat Capa zeker een van de coaches met wie Waasland-Beveren een gesprek achter de rug heeft. De Belg is alvast vrij na zijn vertrek bij het Turkse Erciyespor.
Tegenwoordig werkt Capa als analist voor de Turkse tv, maar hij zou een terugkeer naar België, waar hij eerder in de lagere divisies werkte, wel zien zitten. Capa heeft inmiddels alvast heel wat trainerservaring opgedaan. Zo had hij al onder meer al MVV Maastricht, RBC Roosendaal, Genclerbirligi en Kasimpasa onder zijn hoede.