Tomasz Kuszczak is niet te spreken over de manier waarop hij door Manchester United behandeld wordt. De sluitpost hoopte op een kans in Manchester na het stoppen van Edwin van der Sar, maar moet dit seizoen genoegen nemen met een rol als derde doelman.
De Poolse sluitpost was zo teleurgesteld dat hij wilde vertrekken. West Bromwich Albion toonde serieuze interesse, maar United vroeg liefst vijf miljoen euro voor Kuszczak. Dit werd de club te gortig, waardoor een
transfer van de goalie niet doorging.
"Ik ben boos en teleurgesteld over de manier waarop ik behandeld ben", zo laat Kuszczak weten tegenover
The Sun. "Ik had enkele goede aanbiedingen. Het probleem was alleen de club, die bijna vijf miljoen euro voor me wilde ontvangen." De international is derde doelman achter David de Gea en Anders Lindegaard.