Brice Ntambwe is niet het enige probleemgeval waarmee de technische staf van Bergen te kampen heeft. Ook Bilal Ouali zou zich na de confrontatie met Excelsior Virton misdragen hebben.
Ouali was afgelopen zaterdag in de confrontatie met Virton bankzitter. Hij diende zich in de tweede helft op te warmen, maar kreeg uiteindelijk geen kans om in te vallen. De twintigjarige aanvaller geraakte daarover zo gefrustreerd dat hij in de kleedkamer een spiegel kapot sloeg. Daarmee blesseerde hij zich tevens waardoor hij nog niet aan trainen kwam.
Coach Didier Beugnies verklaarde woensdag aan
Sudpresse dat Ouali ondertussen al uitgebreid zijn excuses heeft aangeboden. Tevens heeft de Algerijnse Fransman contact opgenomen met Virton om de schade te vergoeden. Beugnies aanvaardde de excuses gedeeltelijk, maar laat de speler wel uit de selectie voor de volgende competitiewedstrijd