De laatste jaren komen er steeds mee debatten en lezingen over het gevaar van hoofdblessures. Michel D'Hooghe zou ook willen dat dokters wat meer tijd krijgen om een zware hoofdblessure op te sporen. Glen De Boeck kan zich hier in vinden, maar stelt zich vragen.
Zelf heeft de gewezen speler van RSC
Anderlecht heel wat last van de klappen die hij incasseerde als speler. "Artrose aan mijn nekwervels, van het jarenlang wegkoppen van uittrappen van de keeper van de tegenstander vooral. Ik brak ook zes keer mijn neus en heb constant last van mijn sinussen. Dus ik denk dat Michel D'Hooghe wel een punt heeft", klinkt het bij De Boeck in
Sport/Voetbalmagazine.
"Maar ik vind het wel moeilijk om dat in een reglement te gieten, omdat ik vrees dat er dan vooral door keepers misbruik van gemaakt zal worden om op het einde van de wedstrijd tijd te rekken. Dan zal het toch weer aan de scheidsrechter zijn om de ernst van de situatie in te schatten."